KMD SPORT 2.0 męski

Nowy


409,75 zł

-20%

512,19 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 440,99 zł


Opis

Przeznaczenie:doskonałe narzędzie treningowe w treningu cross, ogólny rozwój, siłownia, fitness, sporty walki

Więcej informacji

KMD Sport 2.0

Czyli powrót do korzeni i aktualizacja najbardziej kultowych butów do ćwiczeń i treningu w historii marki Vibram Fivefingers. Użytkownicy od lat upominali się o ten model, a Vibram nie pozostał obojętny

Zaprojektowany dla sportowców oraz entuzjastów fitnessu na wszystkich poziomach. Model KMD Sport 2.0 ma miękką, wygodną cholewkę z mikrofibry, która dobrze przylega do stopy dzięki podwójnemu systemowi zapinania na rzep. W połączeniu z wygodną wkładką o gr. 2 mm i wytrzymałą gumową podeszwą zewnętrzną z mieszanki XS Trek o grubości 4 mm, but zapewnia poczucie pewności na każdym kroku, w tym podczas dynamicznych ruchów na boki i w rotacji podczas ćwiczeń cardio i długich jednostek treningowych. Rzeźba bieżnika też nie jest przypadkowa – sugeruje zastosowanie i faktycznie pracuje, jak trzeba podczas ruchów rotacyjnych.

Kiedy ten model pojawił się na rynku, nie miał w kolekcji godnego multisportowego konkurenta. Dziś KMD Sport 2.0 to bardziej elastyczna alternatywa dla V-Train 2.0. Szczególnie dobrze zniesie trening sportów walki – w sparingu czy podczas pracy na przyrządach. Eleganckie czarne materiały dobrze prezentują się z całym sprzętem treningowym. Co najlepsze, jest tak wygodny, że każdy chętnie zabierze go na trening w siłowni, na rower czy spacer. Zatem oprócz ww. cech oferuje też to, co większość modeli marki – komfort, niespotykaną wygodę, super wygląd i charakter

To model, na który czekaliśmy kilka lat i jego reaktywacja w nowej, lepszej materiałowo wersji to dla nas świetna informacja.

Waga : Męski 43: 5.82 oz / 165 gr, Damski 38: 4.59 oz / 130 gr.

Podeszwa: wkładka wewnętrzna 2mm , podeszwa zewnętrzna XS Trek – gr. 4.0mm.

Wierzch : techniczny materiał – mikrofibra

Pierzemy ja zawsze okazjonalnie – wyłącznie w pralce, zimnej wodzie – program łagodny, tradycyjne detergenty. Nie szorujemy gąbką, szczotką itd.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KMD SPORT 2.0 męski

KMD SPORT 2.0 męski

NOWOŚĆ

30 Inne produkty w tej samej kategorii: