Vibram® Portable Performance Sole – KIESZONKOWA PODESZWA

Nowy


121,95 zł

-50%

243,89 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 150,00 zł


Opis

Przeznaczenie:Trekking

Więcej informacji

Vibram Portable Performance Sole – KIESZONKOWA PODESZWA VIBRAM

To zbudowana w oparciu o przełomową, najbardziej rewolucyjną technologię Vibram – ARCTIC GRIP – rozkładana podeszwa, której podstawową funkcją jest poprawa przyczepności na mokrym lodzie. Mokry lód to jedno z najmniej „przyjaznych” rodzajów podłoża, po którym zdarza się nam chodzić. Ten produkt sprawi, że każdy krok po lodzie stanie się pewniejszy i bezpieczniejszy za sprawą odpowiedniego bieżnika i ww. mieszanki gum. Produkt zaprojektowano tak, by z łatwością mieścił się w kieszeni i mógł być użyty w razie potrzeby. Ponadto jest łatwy do założenia, zdjęcia i ponownego spakowania do poręcznej torebki.

ROZMIARÓWKA:

XS (37-38)
S (39-40)
M (41-42)
L (43-44)
XL (45-46)
XXL (47-48)

Czym jest ARCTIC GRIP?Jest to technologia Vibram zaprojektowana i wykonana z mieszanki, która daje zdecydowanie lepszą przyczepność na lodzie i ubitym śniegu niż jakakolwiek inna dotychczas dostępna technologia Vibram. Nie trzeba dodawać, że Vibram to absolutny lider w branży profesjonalnych podeszew outdoorowych, marka stosowana w obuwiu wyczynowym najlepszych producentów na świecie.


NASZA REKOMENDACJA:

Obejrzyj film:

https://youtu.be/ffmaH4jRP4A

Okres jesienno-zimowy to czas przymrozków, mrozu, odwilży i ponownego spadku temperatury poniżej zera. Każdemu z nas zdarzyło się dać zaskoczyć pogodzie i poślizgnąć, upaść i potłuc, a nawet złamać rękę czy kręcić kostkę czy kolano. Takie „przygody” są szczególnie niebezpieczne dla ludzi starszych, ale nie tylko. Niefortunny upadek i uderzenie głową w chodnik mogą być nawet śmiertelne!

Ten produkt daje lepszą przyczepność i pewniejszy krok na takich właśnie zaskakujących powierzchniach wówczas, gdy na stopach mamy nieodpowiednie do warunków pogodowych obuwie. Ta kieszonkowa „nakładka” może być zastosowana do prawie każdego rodzaju obuwia (z wyjątkiem damskiego obuwia na wysokim obcasie).

W świecie motoryzacji wymiana opon z letnich na zimowe jest standardem, ale w modzie – niekoniecznie. Większość z nas żyje w mieście, na co dzień jeździ samochodem, czas spędza w pracy, gdzie ciepło i obowiązuje określony dress code, a co za tym idzie niejednokrotnie nasza odzież i obuwie nie są odpowiednie na zimową aurę. To może być antidotum.

UWAGA!
Ten produkt nie zapobiega w 100% poślizgowi na zimnych, śliskich, mokrych, oblodzonych lub zaśnieżonych powierzchniach. NALEŻY ZAWSZE ZACHOWAĆ OSTROŻNOŚĆ. Ten produkt nie zastępuje raków ani kolców. Ten produkt nie jest przeznaczony do stosowania na powierzchniach wewnętrznych i może powodować ich uszkodzenie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Vibram® Portable Performance Sole – KIESZONKOWA PODESZWA

Vibram® Portable Performance Sole – KIESZONKOWA PODESZWA

NOWOŚĆ!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: