V-AQUA damski

Nowy


287,80 zł

-40%

479,67 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 471,99 zł


Opis

Przeznaczenie:Sporty wodne, rekreacja, wakacje

Więcej informacji


Fivefingers V-Aqua
Najważniejsza nowość Vibram na rok 2018. Produkt przełomowy, zmieniający zasady gry. To narzędzie to "amfibia", która zaprojektowana została jako narzędzie uniwersalne do wszelkiej aktywności w wodzie i poza nią. Jest to lekkie, cienkie, elastyczne narzędzie dla stóp, które można zastosować wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy pójść boso, ale z różnych względów nie byłoby to wskazane czy bezpieczne. V-Aqua to świetnie dopasowane buty z perforowaną podeszwą wykonaną z mieszanki MegaGrip, co pozwala na szybkie przemieszczanie w wodzie (woda przepływa przez but) i bezpieczne stawianie stóp na śliskim podłożu. Specjalne materiały zadbają o to, że but schnie błyskawicznie i nie absorbuje wody. Dodatkowo przewidziano aż dwa rzepy oraz silikonowe nadruki wewnątrz buta, co doskonale zabezpiecza nas przed zgubieniem obuwia w wodzie czy w grząskim terenie.

Świetny model minimalistyczny do wody i nie tylko. Polecamy szczególnie podczas wakacyjnych wojaży.

DETALE TECHNICZNE:

  • waga  =4.9 oz. / 138 grams (rozm. 43)
  • Podeszwa 3.7 mm Megagrip z drenażem
  • wkładka 2 mm EVA, wnętrze buta z nadrukami z silikonu
  • Zastosowanie: Trekking po mokrym podłożu, , Canoeing, Kayaking, River Expeditions, wszelkie aktywności w wodzie i w pobliżu zbiorników wodnych.
  • produkt wegański
  • Prać w pralce, suszyć z dala od promieni słonecznych czy źródła ciepła.Rodzaj mieszanki gumy:

Vibram®
MEGAGRIP oferuje doskonałą przyczepność na suchej jak i mokrej nawierzchni, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu trwałości. Opracowana dla użytkowników, którzy poruszają się po śliskich nawierzchniach. MEGAGRIP to doskonałe połączenie przyczepności i trwałości.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

V-AQUA damski

V-AQUA damski

30 Inne produkty w tej samej kategorii: