CVT LB męski

Nowy


354,06 zł

-33%

528,45 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 454,99 zł


Opis

Przeznaczenie:Casual

Więcej informacji

CVT LB

Zaprojektowany dla użytkowników FiveFingers, którzy szukają bliskiego kontaktu z podłożem. CVT LB jest jednym z najprostszych, najcieńszych, najbardziej przyczepnych, najlżejszych i najwygodniejszych modeli FiveFingers w historii.

Miękka, lekka i oddychająca cholewka z konopi jest „zamontowana” na podeszwie zewnętrznej Vibram, wykonanej z najlepszej mieszanki Megagrip w połączeniu z technologią Litebase, wyposażonej w doskonale przyczepne wypustki, zapewniając świetną przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach oraz pełną stymulację sensoryczną.

Vibram Litebase to innowacyjna technologia zaprojektowana przez zespół badawczo-rozwojowy Vibram przy wsparciu profesjonalnych sportowców klasy światowej. Lekkość ma fundamentalne znaczenie dla oszczędzania energii i zwiększania wydajności w treningu i aktywności ruchowej - Vibram Litebase zmniejsza o 30% całkowitą wagę podeszwy poprzez zmniejszenie grubości podeszwy o 50%, przy jednoczesnym zachowaniu jakości w zakresie przyczepności i wytrzymałości. Krótko mówiąc - DO 30% LŻEJSZE. DO 50% CIEŃSZE PRZY 100% WYDAJNOŚCI.

WAGA: M43= tylko 102 gr. W38= 74 gr.

PODESZWA: wewnątrz materiał antybakteryjny, na zewnątrz mieszanka gumy Megagrip + Litebase o gr. 3,1gr

CHOLEWKA : tkany materiał konopny

Pierzemy ja zawsze okazjonalnie – wyłącznie w pralce, zimnej wodzie – program łagodny, tradycyjne detergenty. Nie szorujemy gąbką, szczotką itd.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CVT LB męski

CVT LB męski

NOWOŚĆ

28 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pobierz PrestaShop

Tabela Rozmiarów

Ważne! Numeracja Vibram Fivefingers odbiega od numeracji innych producentów obuwia!

Pobierz PrestaShop (95.32k)