Vibram® Furo Knit Kids

Nowy


163,08 zł

-41%

276,41 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 203,99 zł


Opis

Przeznaczenie:Rekreacja

Więcej informacji

Vibram® Furo Knit Kids SS2021

Nowość na sezon letni 2021. Konstrukcyjnie to dobrze znane Furoshiki, ale materiał, z którego wykonano wierzch to przewiewna, elastyczna techniczna tkanina o strukturze siatki. Zatem będzie doskonała na upalne dni, kiedy Wasze dzieci są wyjątkowo aktywne, a ich stopy "gotują się" w tradycyjnym obuwiu. Dzieci instynktownie wiedzą, co dla nich dobre - raz założą i nie będą chciały zdjąć! :) 

Furoshiki to koncepcja lifestylowa, ale mimo tego – bardzo mocno zaawansowana technologicznie i nadal barefootowa. To minimalistyczne obuwie dla dzieci, które nie tylko pozwala dziecięcym stopom na duża swobodę, ale także pozytywnie wpływa na rozwój i wzmacnianie układu narządu ruchu. Zdrowa, prawidłowo rozwinięta stopa u dziecka to gwarancja komfortu i zdrowia w dorosłym życiu. Rodzice rzadko zdaja sobie sprawę, że niewłaściwe obuwie i błędy dotyczące traktowania dziecięcych stóp niosą za sobą konsekwencje na całe życie. Wady stopy, które nabywamy mniej więcej do 4go roku życia zostaną z nami już na zawsze. Rehabilitacja i ćwiczenia mogą wzmocnić, poprawić komfort, ale nie naprawią tych błędów.

Vibram jest znany z produkcji niezwykle wytrzymałych podeszew, a każdy but Furoshiki to unikalna konstrukcja, która podeszwą otula stopę. Nazywane „The Wrapping Sole”, nasze buty Furoshiki oddają hołd japońskiej tradycji owijania, trzymania i noszenia różnych przedmiotów w tkaninie.

Furoshiki są wyjątkowe z wielu względów – są uniwersalne, poręczne, łatwe do przechowania, łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, idealne na spacery po mieście, relaks w domu czy w podróży samochodem, autobusem lub samolotem, Vibram Furoshiki wygodnie dopasuje się do Twoich stóp, dokądkolwiek nie zechcesz pójść.

Rozmiarówka dla Furoshiki jest dość specyficzna – od Twoich preferencji zależy, jak mocno owiniesz stopę w but, Informacje o rozmiarach należy traktować jako ogólne wskazówki przy określaniu rozmiaru.

Gorąco zachęcamy do zakupu obuwia Vibram Furoshiki Waszym dzieciom w myśl zasady „zdrowie nie ma ceny”!


Podstawowe cechy tego produktu:

• Konstrukcja Furoshiki „Wrapping Sole” ściśle ii wygodnie otula stopę

• Rozmiar i budowa obuwia specjalnie dla dzieci

• materiały użyte do produkcji obuwia są całkowicie przyjazne dla środowiska

• Trwała, cienka i niezwykle elastyczna podeszwa zewnętrzna Vibram wykonana z jednej z najlepszych mieszanek używanych do produkcji profesjonalnych podeszew

• Lekki i wyjątkowo poręczny - łatwy w zakładaniu, zdejmowaniu, wygodny w podróży

• Zapewnia optymalną wygodę, ochronę, przyczepność na różnych nawierzchniach

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Vibram® Furo Knit Kids

Vibram® Furo Knit Kids

12 Inne produkty w tej samej kategorii: