SPORT OW MINI CREW

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


34,14 zł

-40%

56,90 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 48,99 zł


Więcej informacji

Seria SPORT Mini Crew

Sprawdzona w zwykłym użytkowaniu i ekstremalnych warunkach staje się doskonałym wyborem dla zawodowych sportowców i amatorów. Zaprojektowana w technologii AIS, wykonana z włókien zrobionych z CoolMax ®, z zewnętrzną wytrzymałą powłoką nylonową, daje chroni przed infekcjami, zapobiega powstawaniu odcisków i daje większy komfort użytkowania, niż jakakolwiek inna skarpeta sportowa.
Skład surowcowy:
* wykonana w technologii AIS technology o następującym składzie:
* 70% CoolMax®
* 25% Nylon
* 5% Lycra®

Długość -  nad kostkę

Original Wright – średnia grubość

Rozmiary (w przypadku dobory skarpet do obuwia Vibram Fivefingers):

S  do 39
M 40 - 42
L 43 - 45
XL 46+
 

UWAGA! Jeśli nie jesteś użytkownikiem Vibram Fivefingers i dobierasz rozmiar na podstawie długości wkładki w obuwiu tradycyjnym, wówczas wybierz w oparciu o dane poniżej:

S - do 40

M 40,5-44,5

L -45 -46,5

XL - powyżej 46,5

 

MATERIAŁ

Coolmax – jest opracowanym przez koncern DuPont nowoczesnym włóknem poliestrowym przeznaczonym do produkcji bielizny termoaktywnej.. Jego głównym zadaniem jest zapewnianie dobrej wentylacji ciała i utrzymywanie suchej powierzchni skóry. Włókno Coolmax posiada przekrój złożony z czterech lub sześciu okręgów, pomiędzy którymi znajdują się przewężenia. Taka budowa włókna zapewnia znacznie lepszą, w porównaniu do włókien naturalnych (np. bawełny), oddychalność oraz odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała. Włókno to, w odróżnieniu od niektórych starszych tkanin termoaktywnych (np. Rhovylu) cechuje duża odporność na promienie UV, dzięki czemu nie rozkłada się ono stopniowo na słońcu i nie wydziela przykrego zapachu. Bielizna wykonana z Coolmaxu zapewnia uczucie suchości i chłodzenia ciała, jednak nie zapewnia żadnego komfortu cieplnego. Z tego względu przeznaczona jest raczej do zastosowań letnich niż zimowych.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPORT OW MINI CREW

SPORT OW MINI CREW

21 Inne produkty w tej samej kategorii: