SPORT OW MINI CREW

Nowy


56,90 zł


Więcej informacji

Seria SPORT Mini Crew

Sprawdzona w zwykłym użytkowaniu i ekstremalnych warunkach staje się doskonałym wyborem dla zawodowych sportowców i amatorów. Zaprojektowana w technologii AIS, wykonana z włókien zrobionych z CoolMax ®, z zewnętrzną wytrzymałą powłoką nylonową, daje chroni przed infekcjami, zapobiega powstawaniu odcisków i daje większy komfort użytkowania, niż jakakolwiek inna skarpeta sportowa.
Skład surowcowy:
* wykonana w technologii AIS technology o następującym składzie:
* 70% CoolMax®
* 25% Nylon
* 5% Lycra®

Długość -  nad kostkę

Original Wright – średnia grubość

Rozmiary (w przypadku dobory skarpet do obuwia Vibram Fivefingers):

S  do 39
M 40 - 42
L 43 - 45
XL 46+
 

UWAGA! Jeśli nie jesteś użytkownikiem Vibram Fivefingers i dobierasz rozmiar na podstawie długości wkładki w obuwiu tradycyjnym, wówczas wybierz w oparciu o dane poniżej:

S - do 40

M 40,5-44,5

L -45 -46,5

XL - powyżej 46,5

 

MATERIAŁ

Coolmax – jest opracowanym przez koncern DuPont nowoczesnym włóknem poliestrowym przeznaczonym do produkcji bielizny termoaktywnej.. Jego głównym zadaniem jest zapewnianie dobrej wentylacji ciała i utrzymywanie suchej powierzchni skóry. Włókno Coolmax posiada przekrój złożony z czterech lub sześciu okręgów, pomiędzy którymi znajdują się przewężenia. Taka budowa włókna zapewnia znacznie lepszą, w porównaniu do włókien naturalnych (np. bawełny), oddychalność oraz odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała. Włókno to, w odróżnieniu od niektórych starszych tkanin termoaktywnych (np. Rhovylu) cechuje duża odporność na promienie UV, dzięki czemu nie rozkłada się ono stopniowo na słońcu i nie wydziela przykrego zapachu. Bielizna wykonana z Coolmaxu zapewnia uczucie suchości i chłodzenia ciała, jednak nie zapewnia żadnego komfortu cieplnego. Z tego względu przeznaczona jest raczej do zastosowań letnich niż zimowych.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPORT OW MINI CREW

SPORT OW MINI CREW

21 Inne produkty w tej samej kategorii: